Bartodzieje - trzypokojowe mieszkanie z balkonem

Mieszkanie na sprzedaż
345 000,00 PLN , Pow. 47,40 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
47,40 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Bydgoszcz Bartodzieje , Żmudzka
Rok budowy:
1972
Piętro:
5 na 11
Numer oferty:
HRZ587303
Cena za m2:
7 278,48 PLN
Na sprzedaż kompaktowe 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na V piętrze kameralnego jednoklatkowego wieżowca na os. Bartodzieje, przy ul. Żmudzkiej.
     Bardzo dobra lokalizacja zarówno do zamieszkania, jak też pod kątem inwestycji na wynajem. Z jednej strony bliskość komunikacji miejskiej oraz pełnej infrastruktury miejskiej (tuż obok szkoła, duży plac zabaw, Biedronka, restauracja, pizzeria, różnego rodzaju punkty usługowe), z drugiej strony w niedalekiej odległości znajduje się klimatyczny zbiornik wodny tzw. "Balaton" ze ścieżkami pieszo-rowerowymi, ogrodzonym placem zabaw dla psów itd. 
     Bliskość Szpitala Jurasza sprawia z kolei, że mieszkania w tej lokalizacji są bardzo poszukiwane przez studentów medycyny i nie powinno być problemu z wynajmem mieszkania zarówno w całości, jak też na pokoje (wszystkie z osobnym wejściem z przedpokoju).
     
     Mieszkanie o pow. 47,40m2 składa się z:
- pokoju dziennego (z wyjściem na balkon od strony zachodniej);
- dwóch mniejszych pokoi, które zależnie od potrzeb sprawdzą się zarówno jako sypialnie lub pokoje dziecięce, ale szczególnie środkowy pokój idealnie nadaje się także na gabinet / pokój do pracy zdalnej;
- osobnej kuchni z oknem;
- łazienki z WC oraz przedpokoju z miejscem na pojemną szafę;
- do mieszkania przynależy także piwnica;

Istnieje możliwość połączenia pokoju dziennego z kuchnią, dzięki czemu zyskujemy naprawdę obszerny salon dzienny z aneksem kuchennym.  

Blok zadbany, w klatce dwie windy, obydwie windy nowe, bardzo nowoczesne i bezpieczne.