O nas poznajmy się

HORYZONT Nieruchomości Bydgoszcz - mieszkania w internecie

HORYZONT Nieruchomości Bydgoszcz to nowoczesna, prężnie rozwijająca się firma zajmującą się świadczeniem usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Najwyższe standardy obsługi oraz doskonała znajomość rynku nieruchomości stanowią podstawę naszego działania. Doświadczenie, wiedza i pełne zaangażowanie pracowników tworzą prawdziwy kapitał naszej firmy - kapitał ukierunkowany na jak najlepszą realizację Państwa marzeń i niejednokrotnie życiowych decyzji.

Oddajemy do Państwa dyspozycji młody, kreatywny i ambitny zespół profesjonalistów w swojej dziedzinie. Nasi maklerzy potrafią dokładnie wsłuchiwać się w potrzeby naszych klientów, uwzględniać ich sugestie i spostrzeżenia oraz zrozumieć potrzeby, tak aby przygotować najbardziej optymalną ofertę. Priorytetem naszych działań jest pełne zadowolenie klienta i satysfakcja z najbardziej korzystnego i trafnie dokonanego wyboru, dlatego wciąż doskonalimy się w celu zagwarantowania Państwu jak najbardziej profesjonalnej, kompleksowej i rzetelnej obsługi oraz bezpieczeństwa prawnego zawieranych transakcji.

mieszkania Bydgoszcz

Podstawą naszej działalności jest pośrednictwo w sprzedaży i zakupie wszelkiego rodzaju nieruchomości takich jak:

Bydgoszcz - mieszkania, apartamenty i domy zarówno z rynku wtórnego jak i nowe, bezpośrednio od dewelopera;

działkiBydgoszcz i okolice - działki budowlane, rolne, siedliskowe, rekreacyjne i inne;

nieruchomości komercyjneBydgoszcz - nieruchomości komercyjne - w tym zarówno lokale, jak i obiekty użytkowe, hale i magazyny, a także tereny budowlane przeznaczone pod budowę obiektów mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych, usługowych, przemysłowych i innych komercyjnych.Nasza wykwalifikowana kadra zapewni Państwu całkowitą obsługę prawną oraz fachową i wszechstronną pomoc w doborze odpowiedniej nieruchomości, sposobie i formie prezentacji ofert, doradztwie w zakresie sytuacji i tendencji na lokalnym rynku nieruchomości, cen transakcyjnych poszczególnych rodzajów nieruchomości oraz wielu innych zagadnieniach branżowych.

Na zlecenie klientów zajmujemy się również wyszukiwaniem najbardziej optymalnych nieruchomości. Proszę opowiedzieć nam o swoich oczekiwaniach i kryteriach poszukiwań, a my znajdziemy dla Państwa wymarzone mieszkanie, dom lub działkę. Dla naszych klientów śledzimy wszystkie pojawiające się na bydgoskim rynku wtórnym oferty nieruchomości.

Naszą aspiracją jest stworzenie firmy będącej nie tylko bazą danych o ofertach, ale firmy będącej Państwa partnerem we wszystkich działaniach związanych z rynkiem nieruchomości. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby od podstaw realizować Państwa marzenia, wspierając Państwa na każdym etapie tak ważnej i często przełomowej decyzji. Szanując Państwa czas i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, ciągle poszerzamy wachlarz usług, do których mają Państwo dostęp za naszym pośrednictwem. Dlatego też współpracujemy z wieloma firmami i specjalistami z różnych dziedzin związanych zarówno bezpośrednio jak i pośrednio z rynkiem nieruchomości. Do ich grona zaliczyć można notariuszy, radców prawnych, rzeczoznawców majątkowych, zarządców nieruchomości, geodetów, biura projektowe czy pośrednictwa finansowe i firmy ubezpieczeniowe. W naszym biurze klient może ponadto zapoznać się z ofertą firm remontowych, firm z branży stolarki PCV czy np.: firm zajmujących się projektowaniem wnętrz lub projektowaniem ogrodów i utrzymaniem terenów zielonych. Potrzebne będzie auto do przeprowadzki? U nas klient otrzyma również ofertę firm przewozowych z opcją wstawienia mebli do mieszkania czy domu. Trzeba posprzątać po remoncie? Otrzymają państwo ofertę profesjonalnych serwisów sprzątających. Potrzebują Państwo jakiejkolwiek innej usługi? Jeżeli nie mamy jej w dostępnej ofercie, zajmiemy się wyszukaniem odpowiedniej firmy.

WYTYCZAMY NOWE STANDARDY W POŚREDNICTWIE NIERUCHOMOŚCI

Nasi Doradcy:

Robert Tomaszewski

Robert Tomaszewski

właściciel - licencja nr 7358

Anna Pugęsek

Anna Pugęsek

pośrednik nieruchomości - licencja nr 14635

Od kilkunastu lat rozwija w naszej firmie swoje pasje związane z rynkiem mieszkaniowym. Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja nr 14635), absolwentka studiów podyplomowych z wyceny nieruchomości. Doskonale obraca się na rynku mieszkaniowym, żadnych tajemnic nie mają przed nią Spółdzielnie Mieszkaniowe, Sąd czy Urzędy Skarbowe. Doskonale przećwiczyła w praktyce wszelkie "skomplikowane" umowy przeniesienia własności. Dobry duch i anioł stróż wszystkich zagubionych w zawiłościach prawnych spadków, hipotek, darowizn, praw nieletnich itp. Podczas swojej wieloletniej praktyki spotkała się z praktycznie każdą możliwą niespodzianką w kwestii przeniesienia własności, jest w stanie znaleźć wyjście z każdej sytuacji.

Monika Twardowska

Monika Twardowska

doradca ds. nieruchomości

W biurze nieruchomości pracuje od 2006r. Ponad 10-letnie doświadczenie gwarantuje nieograniczony wręcz zasób wiedzy i praktycznych doświadczeń.  Jej klienci zgodnie powtarzają że "Monika rzeczy niemożliwe załatwia od ręki..." Każdą powierzoną jej nieruchomość traktuje jak osobiste wyzwanie, z pewnością zrobi wszystko aby każdy z potencjalnych klientów mógł się o tej nieruchomości dowiedzieć. Działa intuicyjnie i nieszablonowo, ale dzięki temu bardzo skutecznie. Perfekcyjnie posługuje się całym wachlarzem rozwiązań mających na celu zaprezentowanie Twojej oferty. Szczególną pasją darzy rynek domów i kamienic - z pewnością niejeden specjalista może pozazdrościć jej wiedzy z zakresu budownictwa jednorodzinnego.

Wioleta Świątkowska

Wioleta Świątkowska

doradca ds. nieruchomości

Czasami przeszkodą w sprzedaży nieruchomości nie jest jej cena czy lokalizacja, a ludzie niedostrzegający rozwiązań i korzyści płynących z kompromisu. Wioleta to doskonały mediator, idealnie balansuje pomiędzy oczekiwaniami Sprzedających i Kupujących, w każdej sytuacji potrafi znaleźć zadowalające obie strony rozwiązanie. Bezbłędnie doradzi na jakie "drobnostki" zwrócić uwagę i co zrobić aby "pierwsze wrażenie" wypadło idealnie, co pozwoli w efekcie uzyskać jak najlepszą cenę za mieszkanie. Na rynku mieszkaniowym nie ma dla niej pytań bez odpowiedzi ani sytuacji bez wyjścia. Każdy klient może mieć pewność że Wioleta zaangażuje się w 100% w poszukiwania nabywcy jego mieszkania i niezwłocznie wykorzysta w tym celu wszelkie dostępne narzędzia.